úterý 28. března 2017

Destrukční deník #20


Ahojky!
Máme tu jubilejní dvacátý článek s fotkami z mého Destrukčního deníku. Docela mě mrzí, že u jiných blogerů už je nevídám, ale já s nimi asi jen tak nepřestanu, protože kreativní ničení mě zkrátka baví. Tak se pojďme podívat na to, co jsem zvládla tentokrát.

Čajové sáčky sbírám kvůli origami kytičkám, a tak jsem jich pár obětovala i na tuto stránku.

S touhle stránkou jsem docela spokojená, moje čáry a dokonce i pastelky se překrývají.

Makro fotky nesmí chybět v žádném článku.

Stránka plná líčidel vypadá docela hezky, ale bohužel se mi nepodařilo při žádném světle správně zachytit všechny odstíny.
  
Tuhle stránku jsem napsala jako jednu z prvních, ale zapomněla jsem na ilustraci, ke které jsem se teď konečně dostala.

Nakonec přichází moje největší chlouba, a to stránka fandomů. Schválně, kolik citátů znáte z pravé strany!? (Třeba vám k přečtení pomůžou detaily té stránky v různých expozicích. Považujme to za fotografický experiment...)Našli jste se v některém fandomu?
Marky

14 komentářů:

 1. No teda :) Na to je radost se kouknout, pěkně jsi si s destrukčním deníkem vyhrála :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám zase radost, že to dělá radost tobě :) A z tvoření samotnéh samozřejmě taky! Děkuji :)

   Vymazat
 2. Já si pořád říkám, jak to, žes ten deník ještě nedodělala, ale ty už děláš druhý... :D Pokud nebudu líná, zveřejním někdy svůj Čurbes, až z něj něco udělám. Na což asi líná budu. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebuď, těším se na něj :D Na mě ještě čeká Tohle není kniha a spousta omalovánek :)

   Vymazat
 3. Moc hezký :), na tohle asi postrádám kreativitu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Ale destrukci bys určitě zvládla ;)

   Vymazat
 4. No tak třeba u mě Destrukční deník už není k vidění, protože jsem ho zavřela a uložila. Ale začala jsem dělat Tohle není kniha. Už mám o ní jeden článek. Akorát, víš, mám toho moc na práci. Tak to neaktualizuji tak často.
  Takových šminek s sebou nosíš? :O Myslela jsem, že ty jsi jedna z těch, co se nelíčí. :D (Ale nejsi v tom sama. Já s sebou taky nosím pudr.)
  Sledovat tvůj deník mě furt baví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vím, ale i tak se těším na další.
   Já je s sebou nenosím, jenom jsem dostala takovou sadu, a tak je prostě mám. Ne, nelíčím se, ale do tanečních se hodily ;) S sebou nosím jenom korektor, ale ten používám jen v nouzi nejvyšší...
   Děkuji, to jsem ráda.

   Vymazat
 5. Taky se na něho časem chystám, docela zajímavá relaxace, ale pořád je to takové, že je to kniha a jak se chováme ke knize :D

  OdpovědětVymazat
 6. Tyjo, máš to hrozně pěkné! Moc se mi líbí ta stránka s kávou - jak rebelsky porušuješ pravidla a udělala sis z toho čaj :D to je skvělý nápad! :)

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář, připomínku, nápad... Pokud byste mě chtěli kontaktovat osobně, můžete použít můj mail marky48dsp@gmail.com. Předem díky za jakoukoli odezvu.