Plan with me: říjnový bullet journal


Říjnový bullet journal byl hodně specifický - zpracováním i tématem. Hodně jsem kreslila a používala jen základní barvy, a taky jsem se pustila do zpracováné své nejoblíbenější knížky! Malý princ byl skvělý nápad na téma a určitě ho někdy zkusím do svého diáře zařadit znovu!Díky, že jste se na video podívali!
Marky

Komentáře

  1. Wau. Jakousi formu bullet journalu taky dlouho používám pro své úkoly. Ale nenapadlo mě, že to má oficiální název a dá se to dělat takhle kreativně. A že se k tomu dá sehnat tolik pitomostí v papírnictví :O Moc pěkné :)

    OdpovědětVymazat
  2. Pěkné Malý princ je moje nejoblíbenější kniha. Kolikrát si myslím, že to není pohádka pro malé děti ale pro dospělé. Nejraději si čtu ve stínu v létě u vody. Třeba u našeho zahradního jezírka, které tak nějak pocitově v parných dnech chladí. Lehnu si tam na deku a je mi hrozně dobře. A s knihou ještě lépe.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář, připomínku, nápad... Pokud byste mě chtěli kontaktovat osobně, můžete použít můj mail marky48dsp@gmail.com. Předem díky za jakoukoli odezvu.